Nasza kadra:

Beata Starzyk – Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Łopusznie,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 532-523-997

Barbara Kluk – Główna księgowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Łopusznie ,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 41 24 29 444

Małgorzata Soboń – Instruktor do spraw upowszechniania kultury

Agnieszka Jeleń – Animator kultury (urlop wychowawczy)

Kinga Palacz – Pracownik administracyjny

Anna Smardzewska - Opiekun Świetlicy

Tadeusz Mazur- Pracownik gospodarczy

Jolanta Pięta – Gospodarz Świetlicy w Snochowicach, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Henryk Łapot – Gospodarz Świetlicy w Lasocinie, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Gad – Opiekun Świetlicy w Piotrowcu, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jolanta Serafin – Opiekun Świetlicy w Rudnikach, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Cat Hair Remover