Laureaci

III Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

Łopuszno 2021

W III Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Łopuszno 2021 wzięło udział około 200 uczestników

z całego Powiatu Kieleckiego oraz miasta Kielce. Komisja w składzie:

Senator RP Pan Krzysztof Słoń,

Poseł na Sejm RP Pan Krzysztof Lipiec

Starosta Powiatu Kieleckiego Pan Mirosław Gębski

po wielogodzinnych przesłuchaniach wyłonili zaszczytnych zwycięzców (lista poniżej).

Laureaci powiadomieni zostaną telefonicznie o terminie uroczystej gali połączonej z odbiorem nagród.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Kategoria soliści do 6 lat

I miejsce: Amelia Cedro, (Gmina Masów) https://www.youtube.com/watch?v=bisI_eq48qQ

I miejsce: Alicja Cedro, (Gmina Masłów) https://www.youtube.com/watch?v=n2N7D758mzA

II miejsce: Maja Kasprzyk, (Gmina Chęciny) https://www.youtube.com/watch?v=F8RAC5uJr20

III miejsce: Natalia Krzyżyk, (Gmina Łopuszno) https://www.youtube.com/watch?v=uDeYxoIxtVg

 

Wyróżnienia:

Julia Wojtaszczyk (Gmina Łopuszno)

Julia Skrobisz, (Gmina Łopuszno)

Hanna Cegieła, (Gmina Łopuszno)

Marianna Dzwonek, (Kielce)

Dzieci ze Żłobka Gminnego w Łopusznie, (Gmina Łopuszno)

 

Kategoria soliści 7-12 lat

I miejsce: Patrycja Jędrzejowska, (Gmina Bieliny) https://www.youtube.com/watch?v=cZ5XuLK_YUY

I miejsce: Lilianna Grudzień, (Gmina Sitkówka Nowiny) https://www.youtube.com/watch?v=CZFPTCynCOs

II miejsce: Andrzej Litwin, (Kielce) https://www.youtube.com/watch?v=z65gHMPqoCs

II miejsce: Bartłomiej Boruń, (Gmina Zagnańsk) https://www.youtube.com/watch?v=A50UpcuVwAU

III miejsce: Michalina Cedro, (Gmina Masłów) https://www.youtube.com/watch?v=uPShG1mdRJg

III miejsce: Natalia Piotrowska, (Gmina Strawczyn) https://www.youtube.com/watch?v=E1nX9zlmNdc

III miejsce: Weronik Kotwa, (Gmina Łagów) https://www.youtube.com/watch?v=-M7fHDWopw8

III miejsce: Nikola Redlica, (Kielce) https://www.youtube.com/watch?v=egsBd37Dcmc

 

Wyróżnienia:

Karol Abramowicz, (Gmina Mniów) https://www.youtube.com/watch?v=8BTJxzlV8XY

Aleksandra Wojciechowska, (Gmina Piekoszów) https://studio.youtube.com/video/9UN-W2SRDbA/edit

Gabriela Kabała, (Gmina Bodzentyn) https://studio.youtube.com/video/3Ajd08f5oRo/edit

Klaudia Kiczor, (Gmina Morawica) https://www.youtube.com/watch?v=5ug607cZW38

Zuzanna Pyczek, (Gmina Morawica) https://www.youtube.com/watch?v=_K0WYCF8QmY

Maria Salacha, (Gmina Strawczyn) https://www.youtube.com/watch?v=Av5fhwmQz3k

Łucja Grątkiewicz, (Gmina Strawczyn) https://www.youtube.com/watch?v=p1rZLMV3fQA

Natalia Smolarczyk, (Gmina Piekoszów) https://www.youtube.com/watch?v=wB7ugxHWcXQ

 

Kategoria soliści 13-18 lat

I miejsce: Sylwia Lasota, (Gmina Nowiny) https://www.youtube.com/watch?v=8JNv5RWvP1Y

II miejsce: Oliwia Sikora, (Gmina Bodzentyn) https://www.youtube.com/watch?v=AXZoBaO-Rfw

II miejsce: Aleksandra Pięta, (Gmina Łopuszno) https://www.youtube.com/watch?v=frxL3mUJ8wo

III miejsce: Katarzyna Twardowska, (Gmina Łopuszno) https://www.youtube.com/watch?v=MsoeUzbCdQQ

III miejsce: Zuzanna Chrabąszcz, (Gmina Masłów) https://www.youtube.com/watch?v=rqPwxFuIYwA

 

Wyróżnienia:

Weronika Wieczorek, (Gmina Strawczyn) https://www.youtube.com/watch?v=5K8n4fnLKjs

Anna Kołomańska, (Gmina Bodzentyn) https://www.youtube.com/watch?v=CKLueJAHqkc

Wiktoria Basiak, (Gmina Nowiny) https://www.youtube.com/watch?v=BO-kwYUE32Q

Michalina Perlak, (Gmina Masłów) https://www.youtube.com/watch?v=mzcuPNJzH7w

Anna Podgórska, (Gmina Łopuszno) https://www.youtube.com/watch?v=9zyEZYwWB3I

 

Kategoria Soliści Dorośli

I miejsce: Bożena Zielińska, (Gmina Piekoszów) https://www.youtube.com/watch?v=X4sLxvTn5Mc

I miejsce: Monika Walas, (Gmina Strawczyn) https://www.youtube.com/watch?v=8mbPOx46-oc

I miejsce: Irena Gąsior, (Gmina Nowa Słupia) https://www.youtube.com/watch?v=VuV9vSwsyGI

 

Kategoria: Zespoły Młodzież Szkolna

I miejsce: Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca GÓRNE NUTKI, (Gmina Górno) https://www.youtube.com/watch?v=n1wn66_JFTg

II miejsce: Ludowy Zespół Dziecięcy SKOWRONECZKI, (Gmina Piekoszów) https://www.youtube.com/watch?v=q_smdzXlBjo

III miejsce: Kwartet SŁOWIKI (Kielce) https://www.youtube.com/watch?v=dcVaRuUIhoE

 

Kategoria: Zespoły Dorośli

I miejsce: KGW MODRZEWIANKI, (Gmina Nowa Słupia) https://www.youtube.com/watch?v=oN0A-XFPrzY

II miejsce: KGW DĄBROWIANKI, (Gmina Masłów) https://www.youtube.com/watch?v=s0amuA9CI_c

II miejsce: Zespół Śpiewaczy GÓRNIANECKI, (Gmina Górno) https://www.youtube.com/watch?v=A_Ik-g9prns

III miejsce: Chór Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Wiernej Rzece, (Gmina Piekoszów) https://www.youtube.com/watch?v=K9v83tiYrU0

III miejsce: SUKOWIANKI ZNAD LUBRZANKI, (Gmina Daleszyce) https://www.youtube.com/watch?v=S4tRdWjI2oM

 

Wyróżnienia:

Męski Zespół Śpiewaczy KUMOTRY, (Gmina Daleszyce) https://www.youtube.com/watch?v=E8g1urBqO_0

Zespół Pieśni Ludowej z Marzysza, (Gmina Daleszyce) https://www.youtube.com/watch?v=qwE1hfmWIt4

Andrzej i Przyjaciele, (Gmina Masłów) https://www.youtube.com/watch?v=N1m0wi1IwZU

Zespół CHEŁMOWIANIE, (Gmina Nowa Słupia) https://www.youtube.com/watch?v=aU_NrUiPIVc

 

NAGRODY SPECJALNE

Nagroda ufundowana przez Posła na Sejm RP Pana Krzysztofa Lipca: CHÓR NAUCZYCIELSKO – UCZNIOWSKI Z GNIEŹDZISK, https://www.youtube.com/watch?v=gX7Xe0o645g

Nagroda ufundowana przez Radnego Powiatu Kieleckiego Pana Krzysztofa Smolarczyka: Aktywne Kobiety Gnieździsk (Rozśpiewane) oraz Klub Seniora w Gnieździskach.

https://www.youtube.com/watch?v=Rwa1kHcqiCQ

https://www.youtube.com/watch?v=gbqlEtO6_KQ


Cat Hair Remover